Kontakt

telefon-featured-image

018-430 25 80

 

Det är vi som jobbar på Salt riks

 

Amanda Vadian : Vik Generalsekreterare (100%)

Amanda Vadian

Vik Generalsekreterare (100%)

072-158 00 84

amanda.vadian@efs.nu
Johanna Björkman : Generalsekreterare (föräldraledig)

Johanna Björkman

Generalsekreterare (föräldraledig)

018-430 25 84 / 072-158 00 84

johanna.bjorkman@efs.nu
Rakel Brandt : Redaktör SKATTEN – på äventyr med Gud (70%)

Rakel Brandt

Redaktör SKATTEN – på äventyr med Gud (70%)

018-430 25 85

rakel.brandt@efs.nu
Victor Forssman : Projektkoordinator (80%)

Victor Forssman

Projektkoordinator (80%)

076-677 05 81

victor.forssman@efs.nu
Amanda Frankner : Vik Kommunikatör (50%)

Amanda Frankner

Vik Kommunikatör (50%)

072-819 85 82

amanda.frankner@efs.nu
Markus Holmström : Biträdande generalsekreterare (50%)

Markus Holmström

Biträdande generalsekreterare (50%)

018-430 25 82 / 072-158 02 82

markus.holmstrom@efs.nu
Maria Ottestig : Vik Samordnare Soul Children (25%)

Maria Ottestig

Vik Samordnare Soul Children (25%)

073-033 71 21

maria.ottestig@efs.nu
Maria Smeds : Samordnare Soul Children (tjänstledig)

Maria Smeds

Samordnare Soul Children (tjänstledig)

072-158 02 34

maria.smeds@efs.nu
Sofia Svensson : BIAL-inspiratör (15%)

Sofia Svensson

BIAL-inspiratör (15%)

073-828 45 40

sofia.svensson@efs.nu
Simon West : Ekonom och statistikansvarig (100%)

Simon West

Ekonom och statistikansvarig (100%)

018-430 25 14 / 072-400 87 13

simon.west@efs.nu
Sofia Ödman : SKATTEN-inspiratör (30%)

Sofia Ödman

SKATTEN-inspiratör (30%)

070-408 91 68

sofia.odman@efs.nu

 

 

Vill du skicka faktura till oss?

Skicka helst din faktura som en PDF till ekonomi@efs.nu

Fakturaadress:
Salt – barn och unga i EFS
Box 23011
75023 Uppsala

Ange alltid referens.
Org.nr. 802430-6956

Vill du skicka snigelpost till oss?

Skicka till (namn)
Salt – barn och unga i EFS
Box 23001
75023 Uppsala

Vill du besöka oss?

Kom då till:

Heidenstamsgatan 75 (Vid Lötenkyrkan)
754 27 Uppsala

Åker du buss tar du UL buss 2 mot Gamla Uppsala och går av på hållplatsen Heidenstamstorg.

Här hittar du kontaktuppgifter till Salts styrelse