Kontakt

telefon-featured-image

018-430 25 80

 

Det är vi som jobbar på Salt riks

 

Johanna Björkman : Generalsekreterare

Johanna Björkman

Generalsekreterare

018-430 25 84 / 072-158 00 84

johanna.bjorkman@efs.nu
Helena Alin : Samordnare Soul Children (50%)

Helena Alin

Samordnare Soul Children (50%)

helena.alin@efs.nu
Rakel Brandt : Redaktör Skatten – på äventyr med Gud (70%)

Rakel Brandt

Redaktör Skatten – på äventyr med Gud (70%)

018-430 25 85

rakel.brandt@efs.nu
Victor Forssman : Projektkoordinator (80%)

Victor Forssman

Projektkoordinator (80%)

076-677 05 81

victor.forssman@efs.nu
Amanda Frankner : Kommunikatör (70%)

Amanda Frankner

Kommunikatör (70%)

072-819 85 82

amanda.frankner@efs.nu
Jenny Kjellström : Ekonom (50%)

Jenny Kjellström

Ekonom (50%)

018-430 25 19, 072-401 24 19

jenny.kjellstrom@efs.nu
Charlotta Nordström : Projektkoordinator – förening & scout (40%)

Charlotta Nordström

Projektkoordinator – förening & scout (40%)

072-4008714

charlotta.nordstrom@efs.nu
Maria Ottestig : Skatten-inspiratör (30%)

Maria Ottestig

Skatten-inspiratör (30%)

073-033 71 21

maria.ottestig@efs.nu
Sofia Svensson : BIAL-inspiratör (15%)

Sofia Svensson

BIAL-inspiratör (15%)

018-430 25 80, 072-401 24 40

sofia.svensson@efs.nu
Amanda Vadian : Biträdande Generalsekreterare (80%)

Amanda Vadian

Biträdande Generalsekreterare (80%)

018-430 25 87

amanda.vadian@efs.nu

 

 

Vill du skicka faktura till oss?

Skicka helst din faktura som en PDF till ekonomi@efs.nu

Fakturaadress:
Salt – barn och unga i EFS
Box 23001
75023 Uppsala

Ange alltid referens.
Org.nr. 802430-6956

Vill du skicka snigelpost till oss?

Skicka till (namn)
Salt – barn och unga i EFS
Box 23001
75023 Uppsala

Vill du besöka oss?

Kom då till:

Heidenstamsgatan 75 (Vid Lötenkyrkan)
754 27 Uppsala

Åker du buss tar du UL buss 2 mot Gamla Uppsala och går av på hållplatsen Heidenstamstorg.

Här hittar du kontaktuppgifter till Salts styrelse