Kontakt

telefon-featured-image

018-430 25 80

 

Det är vi som jobbar på Salt riks

 

Markus Holmström : vik Generalsekreterare (80%)

Markus Holmström

vik Generalsekreterare (80%)

018-430 25 84 / 0721-580 084

markus.holmstrom@efs.nu
Johanna Björkman : Generalsekreterare (föräldraledig)

Johanna Björkman

Generalsekreterare (föräldraledig)

018-430 25 84 / 0721-58 00 84

johanna.bjorkman@efs.nu
Rakel Brandt : Redaktör SKATTEN – på äventyr med Gud (65%)

Rakel Brandt

Redaktör SKATTEN – på äventyr med Gud (65%)

018-430 25 85

rakel.brandt@efs.nu
Anders Brunnegård : Scoutkonsulent (75%)

Anders Brunnegård

Scoutkonsulent (75%)

0702-87 71 24

anders.brunnegard@efs.nu
Nathalie Eckerdal : Vik organisationssekreterare (70%)

Nathalie Eckerdal

Vik organisationssekreterare (70%)

018-430 25 82

nathalie.eckerdal@efs.nu
Vincent Ihlberg : Ungdoms- & Teamlinjen-konsulent (60%)

Vincent Ihlberg

Ungdoms- & Teamlinjen-konsulent (60%)

076-246 59 64

vincent.ihlberg@efs.nu
Julia Nordh : vik Kommunikatör (40%)

Julia Nordh

vik Kommunikatör (40%)

072-158 02 82

julia.nordh@efs.nu
Maria Smeds : Samordnare Soul Children (25%)

Maria Smeds

Samordnare Soul Children (25%)

0721-580234

maria.smeds@efs.nu
Sofia Svensson : Barn- och missionskonsulent (70%)

Sofia Svensson

Barn- och missionskonsulent (70%)

0738-28 45 40

sofia.svensson@efs.nu
Simon West : vik Ekonom och statistikansvarig (100%)

Simon West

vik Ekonom och statistikansvarig (100%)

018-430 25 14

simon.west@efs.nu
Sofia Ödman : SKATTEN-inspiratör (20%)

Sofia Ödman

SKATTEN-inspiratör (20%)

070-408 91 68

sofia.odman@efs.nu

 

 

Vill du skicka snigelpost till oss?

Skicka till (namn)
Salt – barn och unga i EFS
Box 23001
75023 Uppsala

Vill du besöka oss?

Kom då till:

 

Prästgatan 11 (Vid Folktandvården)
752 28 Uppsala

Åker du buss tar du UL buss 13 mot Librobäck och går av på hållplatsen Klockarängen.

Vi har också medarbetare som har sina arbetsplatser i Örnsköldsvik respektive Skellefteå.

Här hittar du kontaktuppgifter till Salts styrelse