Kontakt

telefon-featured-image

018-430 25 80

 

Det är vi som jobbar på Salt riks

 

Rebecca Stighem : Generalsekreterare (100%)

Rebecca Stighem

Generalsekreterare (100%)

018-430 25 84 / 072-158 00 84

rebecca.stighem@efs.nu
Amanda Vadian : Biträdande Generalsekreterare (80%)

Amanda Vadian

Biträdande Generalsekreterare (80%)

018-430 25 87

amanda.vadian@efs.nu
Monica Arndt : vik. Projektkoordinator - förening och NGO

Monica Arndt

vik. Projektkoordinator - förening och NGO

072-222 54 58

monica.arndt@efs.nu
Emma Boije : Vik. Projektkoordinator – scout (20%)

Emma Boije

Vik. Projektkoordinator – scout (20%)

emma.boije@efs.nu
Amanda Frankner : Kommunikatör (80%)

Amanda Frankner

Kommunikatör (80%)

072-819 85 82

amanda.frankner@efs.nu
Mikaela Häger : vik. Soul Children-koordinator (30%)

Mikaela Häger

vik. Soul Children-koordinator (30%)

mikaela.hager@efs.nu
Jenny Kjellström : Ekonom & Statistikansvarig (50%)

Jenny Kjellström

Ekonom & Statistikansvarig (50%)

018-430 25 19, 072-401 24 19

jenny.kjellstrom@efs.nu
Maria Ottestig : Barn och familj (30%)

Maria Ottestig

Barn och familj (30%)

073-033 71 21

maria.ottestig@efs.nu
Sofia Svensson : BIAL-inspiratör (15%)

Sofia Svensson

BIAL-inspiratör (15%)

018-430 25 80, 072-401 24 40

sofia.svensson@efs.nu
Helena Alin (Föräldraledig) : Soul Children-kooridnator (50%)

Helena Alin (Föräldraledig)

Soul Children-kooridnator (50%)

helena.alin@efs.nu
Victor Forssman (Tjänstledig) : Projektkoordinator (80%)

Victor Forssman (Tjänstledig)

Projektkoordinator (80%)

Charlotta Nordström (Tjänstledig) : Projektkoordinator – förening & scout (40%)

Charlotta Nordström (Tjänstledig)

Projektkoordinator – förening & scout (40%)

 

 

Vill du skicka faktura till oss?

Skicka helst din faktura som en PDF till saltfaktura@efs.nu

Fakturaadress:
Salt – barn och unga i EFS
Box 23001
75023 Uppsala

Ange alltid referens.
Org.nr. 802430-6956

Vill du skicka snigelpost till oss?

Skicka till (namn)
Salt – barn och unga i EFS
Box 23001
75023 Uppsala

Vill du besöka oss?

Kom då till:

Heidenstamsgatan 75 (Vid Lötenkyrkan)
754 27 Uppsala

Åker du buss tar du UL buss 2 mot Gamla Uppsala och går av på hållplatsen Heidenstamstorg.

Här hittar du kontaktuppgifter till Salts styrelse